Policia speciale shtrin për tokë pesë kriminelë (Video)

Ky është momenti kur policia shtrin në tokë dhe prangos 5 të rinjtë, të cilët shpërndanin drogë në lokalet e natës, në Tiranë.

Mësohet se të arrestuarit janë Ledjo Gashi, Ergi Saliu, Brajan Lala, Erges Nexhipi dhe Mario Dema. Këto persona, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, shpërndanin lëndë narkotike kokainë, në lokalet e natës, teksa policia sekuestroi rreth 1 kg e 100 gr lëndë e dyshuar narkotike kokainë, 3 automjete, 9 aparate celulare, 710 euro si dhe 149 000 lekë.