June 21, 2024

Home

Maqedoni

Kosovë

Shqipëri

Abazoviq “përmirëson” veten: Së pari jam tifoz i Shqipërisë, pastaj i Serbisë dhe vendeve të rajonit
Mbi dy milionë muslimanë në Meke, një ditë para Arafatit
Presidentja Osmani uron Shkurte Fejzën: Në kohët më të vështira u shndërrua në zërin e lirisë
Shfaqja e Teatrit në Kumanovë ngjall interes në Kosovë! Flet për RTK regjisori Nehat Memeti! (Video)
Daku “shau” maqedonasit, FFM kërkon dënimin e tij
Shqiptarët dhe kroatët brohoritën bashkë “vrite serbin”, Serbia kërcënon me largim nga EURO 2024

Showbiz

Moderatorja Semra Ajeti, fillon festën e ditëlindjes
Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj…