Ndërron Jetë Futbollisti 11 Vjeçar Shqiptar Nga Maqedonia

Ka ndërruar jetë futbollisti 11 vjeçar, Lorik Zendeli.
Loriku vunate nga një sëmundje e rëndë ku edhe nuk mundi ta luftojë.

Lajmin për vdekjën e tij e kanë bërë të ditur familjarët.

Njoftimi nga familjarët
Ndahet nga jeta futbollisti i shkolles së Kf Uskana-Kërçovë Lorik Zendeli,lajm qe nuk donim ta degjonim kurre!
Me pikellim te thell morem lajmin e hidhur te ndarjes nga jeta te futbollistit 11 vjeçar te gjenerates 2010 Lorik Zendeli ku nuk arriti ti rezistoj nje semundje te rralle dhe te rëndë!
Ngushëllime familjes
FK.BRATSTVO 07 JUNIORS