June 17, 2024
Maqedoni

Komandant Sokoli takon djalin e tij Arin (Foto)

Djali i Sami Ukshinit-Komandant Sokolit ka vizitiar sot babain e tij. Takimi është realizuar në seksionin e burgut të Idrizovës për vizita familjarësh.
Bashkë me Samiun, ka qenë edhe Lendrit Rrustemi, poashtu pjesëtar i Grupit të Kumanovës, transmeton Lideri.mk.

“Mes legjendave”, ka komentuar Ari me këtë rast, duke ilustruar komentin dhe foton me emoji të kingut dhe fuqisë./Lideri