Rrokulliset vetura e policisë në Shkup, tre policë të lënduar

Maqedoni

Mëngjesin e sotëm një veturë e policisë është aksidentuar në Karposh të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00, ndërsa jozyrtarisht për arsye të panjohura shoferi i makinës ka humbur kontrollin e makinës, e cila është rokullisur dhe ka përfunduar në trotuar.

Sipas informatave të para në aksident janë lënduar tre zyrtarë të policisë, të cilët janë transferuar në spitalin e qytetit.

Related posts

Grubi – Predan: Slovenia të përfundon kryesimin e BE-së me sukses për Maqedoninë e Veriut

Lideri2 MK

Partia shqiptare bllokoi punën e Kuvendit në Maqedoninë e Veriut

Lideri2 MK

Edmond Ademi mori detyrën e ambasadorit të Maqedonisë së Veriut në Spanjë

Lideri2 MK