“Po e fali sabahun”- Arta Nitaj tallet me fenë islame në ditëlindjen e Butrint Imerit (Video)

Në festën e ditëlindjes së Butrint Imerit, ishte prezent edhe Arta Nitaj.

Me një fustan të zi ku shihet se ka mbuluar dhe kokën, Arta është tallur me fenë Islame.

Ajo në një moment dëgjohet derisa thotë : “Po e fali sabahun”, ku vazhdojnë të qeshurat pa fund.

Edhe pse koka e modelës është e mbuluar, duart dhe shpina e saj janë të gjitha të zbuluara.

Ironia e modeles u prit me komente të shumta në rrjet.

 

Ironia e modeles u prit me komente të shumta në rrjet./Insajderi