Maqedoni

Ndalohet 38 vjeçari, i është gjetur marihuanë dhe kokainë në shtëpi

Me datë 02.03.2024 rreth orës 01:45, zyrtarë policorë të MPB-së Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria B.G.(34) nga Gostivari.

Gjatë kontrollit të kryer me urdhër të gjykatës në objektin e tij hoteliere dhe në objektet ndihmëse të objektit në Gostivar, janë gjetur dhe konfiskuar kokainë, marihuanë, një peshore digjitale dhe disa sende me mbetje kokaine.

B.G. është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.