June 21, 2024
Shqipëri

Kosovari paguan 430 euro natën në Golem, por gjen tmerr aty! (Video)

Kosovari shkon në një hotel në Golem: Paguan 430 euro natën, por gjen tmerr aty – i shkruan Edi Ramës dhe ankohet

Ankesa e plotë:

“Ndoshta pse jemi Kosovar e ndoshta edhe kshtu me tgjith sillen spe kuptoj ama tpagush 430€ sherbim e mos tmarresh kurfar sherbimi osht skandal
Shtrat per bebet nuk ta sigurojn. Fillim dihet qe na bejm rezervim per mes telefonit e bejm pagesen na i marrin leket e kur vim ktu thojn na vjen keq kaq kemi mundsi ska pershqir ne dhoma ska ushqim kaq ka mundsi. Vetem vez dhe sallam. Komfllexa per fmi ska sjellja shum e keqe prej recepsionit ederi te sherbimi neper dhoma pishina edhe plazh.”

Video: https://fb.watch/mGNHPl6eBD/?mibextid=I6gGtw