Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit

Këngëtari shqiptar, Hajro Ceka është shfaqur i lumtur krah Ivica Daçiqit.

Shqiptari nga Mali i Zi ka publikuar një foto me Daçiqin pas një udhëtimi që kishte në Beograd.

Ceka që shpeshherë i këndon atdheut në këngët e tij dhe shfaqet me flamurin kuq e zi, kësaj radhe ka shfaqur lumturinë e tij krah personit që urren shqiptarët kudo që shkon.

Kjo foto nga aeroporti “Nicola Tesla” vije pa u bërë një javë e plotë kur shoku i Daçiqit, Milan Radojiçiq me grupin e tij terrorist organizuan sulm terrorist në Banjskë të Kosovës.