I riu nga Shkupi gjendet i vdekur

Një i ri nga Shkupi është gjetur i vdekur në një kompani në bulevardin “Serbia”. Nga MPB thonë se mjekët kanë konstatuar vdekje pa shenja
dhune.

“Me datë 20.12.2022, në ora 12:30 në SPB-Shkup,
Emergjenca Mjekësore ka raportuar se në një
kompani në Bulevardin “Serbia” është gjetur i
vdekur D.s.(23) nga Shkupi. Një ekip i Shërbimit Mjekësor nga Urgjenca ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune dhe për ngjarjen është njoftuar Inspektori i Punës. Me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion”, thonë nga MPB.