Gashi paralajmëroi Selën dhe Mickoskin: Unë e kam shijuar tradhtinë e Lëvizjes Besa

Kreu i Alternativës, Afrim Gashi në ClickPlus në TV21 ka treguar bisedën që ka pasur me nënshkruesit e nismës për votim të mosbesimit ndaj Qeverisë. Gashi thotë se i ka parlajmëruar për Lëvizjen Besa, pasi siç tha ai, vet e ka shijuar tradhëtinë më herët nga ata./TV21

src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?