Ali Ahmeti ngre trofeun duke i uruar kampionin Shkendijës (FOTO)

Ali Ahmeti ne rrjetin e tij social facebook i ka uruar titullin kampion KF Shkendijes duke u fotografuar bashke me ekipin dhe gjithe skuadren kuq e zi ka ngritur titullin bashke me ta.

Prezent ishin edhe shume zyrtare qeveritar, si Artan Grubi, Teuta Arifi e te tjere.

Ne mesin e tyre padyshim ishte i pranishem edhe i pari i KF Shkendijes z.Lazim Destani.