ZJARRI KA KAPLUAR OBJEKTIN E GJYKATËS PËR KUNDËRVAJTJE NË PARKUN E QYTETIT (FOTO+VIDEO)Kronikë e zezë kryesore

Biden premton 100 milionë dollarë financim të SHBA-së në samitin ASEAN
(VIDEO) Bekteshi: Për momentin nuk do të shpallet gjendje krize energjetike
(VIDEO) Arsovska: Do të mundësojmë ndërtimin e një infrastrukture moderne arsimore
(VIDEO) Bekim Sali: Visar Ganiu ka mashtruar se do të ndërtojë qendër rinore në Seravë
(VIDEO) Zaev me VMRO në pushtet do të ketë tensione, Mickoski: Zaev qëllimin e ka ta ruaj pushtetin
(VIDEO) Shilegov: Shkupi nuk është i LSDM-së ose i VMRO-së, por është i qytetarëve
(VIDEO) VMRO: Prokuroria të hetojë grupin kriminel që rrezikon zgjedhjet
AlternAtivA: Në raundin e dytë mbetemi të përkushtuar në garën e koalicionit AAA&ASH
Gashi dhe Sela në Çarshi së bashku me Bekim Salin dhe Zudi Kokën: Çairin e presin surpriza të mira
Dje janë aplikuar 7.739 vaksina
Në rrjetet social janë publikuar më tepër fotografi dhe video nga zjarri që ka përfshirë barakat e gjykatës për kundërvajtje në Parkun e Qytetit në afërsi të stadiumit.

Nuk dihet ende shkaqet e shpërthimit të zjarrit, ndërsa zjarrëfikësit janë në terren duke intervenuar për ta shuar atë.