May 22, 2024
Shqipëri

Të shtëna armësh në një lokal në Tiranë, vritet kamrierja, plagoset një fëmijë

Të shtëna armësh kanë ndodhur në një lokal në Tiranë, ku është vrarë punëtorja e këtij lokali.

NOA.al raporton se ka shkuar në pesë numri i të plagosurve dhe se dyshohet që në mesin e tyre është edhe një fëmijë, përcjell Klankosova.tv.

Kjo media raporton se fëmija është plagosur me një plumb në këmbë.