Rast tronditës në një fshat të Shkupit, dhunohet vajza e moshës së mitur

Maqedoni

Sot në ora 05:45 të mëngjesit, një 52-vjeçar ka raportuar se një djalë i moshës së mitur ka kryer dhunë ndaj vajzës së tij, poashtu në moshë të mitur. Rasti ka ndodhur në një fshati të Shkupit, njoftoi policia.

“Po merren masa për zbardhjen e rastit”, thuhet në njoftimin e MPB.

Related posts

Inflacioni nuk ndalet – kostoja e jetesës u rrit me 4% në një vit

Lideri MK

Mickoski kritikoi ashpër prokurorinë dhe gjykatën për incidentin e ndodhur në M-NAV

Lideri2 MK

Rasti i Leonidit, fondi arsyeton vendimin

Lideri MK