July 23, 2024
KosovëShqipëri

Publicisti nga Kosova: Rama është zëdhënës i opozitës kosovare dhe Vuçiçit

Publicisti Lirim Gashi ka reaguar ndaj kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës.

Ai thotë se Rama thotë ato gjëra që opozita në Kosovë nuk guxon t’i thotë.

Sipas tij, Rama është zëdhënës i opozitës dhe presidentit serb Aleksandër Vuçiq duke shtuar se së bashku janë UDB bandë.

“Çdo gjë që nuk guxon ta thotë opozita e thotë Edi Rama. Në fakt ai është zëdhënës i opozitës dhe Vuçiqit. S’bashku janë UDB bandë”, shkruan Gashi në facebook./Syri.net