Pas divorcit, Hakimi përballet me “situatë të njëjtë” me PSZH-në

Ashraf Hakimi dhe Paris Sen Zhermeni, mund të ndajnë rrugët. Sipas raportimeve të fundit në Paris, mbrojtësi i djathtë i PSZH-së, Hakimi mund të shitet këtë verë nëse vjen një ofertë e konsiderueshme për të.

PSZH po kërkon të ulë faturën e pagave duke pasur parasysh “Fair Play Financiar” dhe Hakimi mund të dërgohet në Premier Ligë nëse Man. Junajted ose Çellsi ofrojnë para të mëdha për të.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e marokenit, i cili kohëvë të fundit përballet edhe diovorc në jetën private.