Mot me diell dhe vranësira lokale

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat minimale lëvizin prej 10 deri 20, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri 33 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë me diell dhe reshje lokale të shiut, ndërsa ditën e enjte pritet të ketë rënie të temperaturave dhe erë të fortë