June 21, 2024
Showbiz

Moderatorja Semra Ajeti, fillon festën e ditëlindjes

Moderatorja dhe influencerja Semra Ajeti, ka një ditë të veçantë dhe po e shijon në maksimum. Festa të begatë, pasi që është e rrethuar nga më të dashurit e saj dhe shoqërinë e ngushtë. E veçanta e kësaj feste është se ajo këtë ditëlindje e feston për herë të parë edhe me më të dashurën e saj, vazjën, e cila është disa muajshe. Ajo është moderatore në Radio Televizionin e Maqedonisë, por shpesh është e pranishme në rrjetet sociale në Facebook dhe Instagram.