Hidhet shorti për çerekfinalet e Kupës, Shkupi dhe Voska mësojnë kundërshtarët

Sport

Në “Shtëpinë e Futbollit” është hedhur shorti për çiftet e 1/4 e finales së Kupës së Maqedonisë.

Mbrojtësit e trofeut, Makedonija Gj.P do të përballet në shtëpi me ekipin e Sileksit.

Rabotniçki do ta pret Shkupin në derbin e kryeqytetit. Brera Strumica do të luaj në transfertë në Kavadar kundër Tikveshit.

Bregallnica në Shtip do të pret ekipin e Voska Sport.

Ndeshjet janë caktuar për datën 8 nëntor në orën 13:00.

Related posts

Vinicius Jr reagon për gjestin racist!

Lideri MK

Marku “bombardon” britanikun në grushte, fiton me “knock out”

Lideri2 MK

Shqipëria mposht Hungarinë në “Elbasan Arena”, Armando Broja është heroi (VIDEO)

Lideri2 MK