Ekskluzive: Ky është polici nga Kumanova që shpëtoi vajzën nga vetëvr*asja! (VIDEO)

Maqedoni

Agron Zenuni quhet polici hero nga Kumanova i cili ditë më parë shpëtoi një vajzë e cila ishte ngjitur në çatinë e një ndërtese me qëllimin për t’u vetëvr*arë.

Polici shqiptar vërehet në videoinçizim si arrijnë në sekondat e fundit për ta kapur dhe i shpëton jetën. Pak sekonda më vonë arrijnë edhe kolegët e tij të cilët arrijnë bashkërisht t’i shpëtojnë jetën 19 vjeçare nga Kumanova, /PACENSURË

Related posts

Opozita Shqiptare denoncon: Drejtori i BDI i jep tender djalit të Ambasadorit të BDI!?

Lideri MK

Ish-ministrja Gordana Jankulloska del nga burgu

Lideri MK

Pendarovski: Amerikanët erdhën për ta krijuar “listën e zezë”

Lideri2 MK