June 17, 2024
Showbiz

Dua dhe Anwar bëjnë daljen e parë publike pas dramës në familje

Anwar Hadid dhe e dashura Dua Lipa u përpoqën të mbanin një profil të ulët ndërsa ishin në darkë në Londër të enjten mes raporteve për dramë familjare.

Modeli 22 vjeç, dhe këngëtarja, 26 vjeç, u shfaqën me nxitim teksa hynë në restorantin iranian Berenjak në Soho të Londrës, transmeton lajmi.net.

Më herët atë ditë dolën raporte që pretendonin se nëna e Anwarit, Yolanda Hadid, 57 vjeçe, ishte ‘goditur’ nga Zayn Malik – i dashuri i Gigi – dhe po shqyrtonte ngritjen e akuzave sipas TMZ.

Anwar ishte i veshur me një këmishë vintage me xhinse të zeza, një xhaketë të zezë dhe një kapele të përshtatshme.

Ai dukej si një zotëri teksa e futi Duan në restorant me krahun e zgjatur.

Këngëtarja “Halucinate” ishte sportive dhe elegante për udhëtimin, ku ngacmoi barkun e saj të yllit të pop-it, e veshur me një qafore me model blu dhe vjollcë, me një xhaketë të zezë të gjerë dhe atlete argjendi të trashë.

Ajo mbante gjërat e saj thelbësore në një çantë të vogël të mbushur me fuçi dhe aksesoi ansamblin e saj me një palë vathë të trashë dhe një sërë unazash argjendi.