Burri nga Maqedonia e Veriut rrah gruan e tij në Prishtinë, arratiset

Një grua në Prishtinë ka raportuar në Policinë e Kosovës se është rrahur nga bashkëshorti i saj.

Siç thuhet në raportin 24 orësh, bashkëshorti, i cili është shtetas i Maqedonisë së Veriut, pas një mosmarrëveshje verbale e ka kanosur dhe sulmuar fizikisht gruan e tij.

I dyshuari gjendet në arrati dhe rasti është duke u hetuar.