Arrestohet 32 vjeçari nga Tetova, i konfiskohet kokainë

Maqedoni

Gjatë ditës së djeshme (06.07.2021) diku rreth orës 23:00, në fshatin Debrosht pjesëtarët e policisë kanë privuar nga liria N.A. 32 vjeç nga ky fshat, tek i cili gjatë bastisjes janë gjetur 13 paketime me kokainë. Ai është ndaluar në stacionin policorë në Tetovë, nga ku njoftojnë se pas dokumentimit të rastit, ndaj 32 vjeçarit do të ngritët padi adekuate.

Related posts

Prezantohen katër Këshilltarët e parë ekonomik të cilët do të dërgohen në Varshavë, Mynih, Ankara dhe Abu Dabi

Lideri MK

Taravari: Nuk diskutojmë të hyjmë në Qeveri, objektivi ynë janë zgjedhjet e ardhshme

Lideri MK

Merko ik nga debati / Idri Istrefi i thotë gazetarit: T’i kishit dhënë bakshish do të kishte ardhur me katër këmbë

Lideri2 MK