Arben Zeqiri: Sa herë që i sulen ASH-së, ktheni sytë nga Shutka ose Idrizova dhe shihni kush do lirohet

Ish-drejtori i DSK-së Sasho Mijalkov sot pritet të del nga burgu i Shutkës. Lidhur me këtë me një status në rrjetin social Facebook ka reaguar përgjegjësi i Mardhënieve me Publikun i Aleancës për Shqiptarët, Arben Zeqiri.

Në postimin e tij ai shkruan: “Sa herë që e lirojnë nga një Sead Koçan, Boban Iliq ose Sasho Mijallkov, paraprakisht i sulen Aleancës për Shqiptarët” shkruan InfoShqip.

Në vazhdim postimi i plotë i Zeqirit:

“Sa herë që e lirojnë nga një Sead Koçan, Boban Iliq ose Sasho Mijallkov, paraprakisht i sulen Aleancës për Shqiptarët. Kështu që tjera herë ta dini miq, kur të ketë ndonjë spin kundër ASH-së, ktheni sytë ka Shutka e Idrizova dhe shifni cili do del. Nejse s’kanë ngel shumë se i liruan shumicën e kryesorëve.” përfundon ai.