Vdes një person në Rahovec, u rrokullis me traktor

Kosovë

Një burrë ka vdekur në Rahovec, pasi është rrokullisur me traktorin e tij në një fushë-arë.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së diele, teksa vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kompetent.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Insitutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Related posts

Vjosa Osmani uron Bidenin për pavarësinë e SHBA-së: Sot bashkohemi me ju për të festuar

Lideri2 MK

Si ti dalloni monedhat false dy euro?

Lideri2 MK

FSK: Forca jonë po rritet dhe po zhvillohet me standardet më të larta profesionale

Lideri2 MK