Valon Bela: Doktor Bujari paska luftu për shtëpi luksoze dhe veturë luksoze

Maqedoni

Bela: Lu fta e Doki Bujar paska qenë për shtëpi luksoze, veturë luksoze…
December 21, 2021

Valon Bela nga Lëvizja Besa ka komentuar përgjigjen e ministrit Bujar Osmani për kreun e VMRO-së Mickovskit në lidhje me rolin e tij në marëdhëniet me Bullgarinë, informon portali “tetova1”.

“Doki Bujar në stilin e lu ftëtarit të madh ..
Nejse lu fta e tij paska qenë për shtëpi luksoze, veturë luksoze për zonjën, biznesi stratosferik, si dhe me rëndësi gjuha maqedonase të mbrohet 🤣🤣🤣

Lu ftëtar se jo mahi.
#Me_Dokin drejt kr imeve të radhës…”, ka shkruar Bela. /tetova1/

Related posts

Publikohen emrat e drejtorëve të “Grupit të Zjarrit” që u shkarkuan nga Qeveria (Foto)

Lideri2 MK

Scholz në Greqi! I bashkon Osmanin, Vuçiqin, Kovaçevskin dhe Ramën në një tavolinë

Lideri2 MK

Sllovenia mbështet fillimin e negociatave për anëtarësim në BE me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

Lideri MK