Kosovë

Qytetari e quajti Ramën tradhtar sapo zbriti nga vetura në Prishtinë (Video)

 

Kryeministri Edi Rama, dje qëndroi në Kosovë.

Derisa arriti në shesh për të shkuar në takim me presidenten Vjosa Osmani, sapo Rama zbriti nga vetura e tij, një qytetar e quajti tradhtar, shkruan Raporto24.

Ndërkaq, Edi Rama u ndal dhe e dëgjoi. E pas kësaj, Rama vazhdoi në drejtim të Presidencës.