Maqedoni

Pesë persona të veshur me uniformë policie kanë hyrë në kafene dhe i kanë qëlluar në kokë të vdekurit

Pesë persona të veshur me uniforma policie me maska në kokë kanë hyrë në një kafene në Çarshinë e Vjetër të Shkupit i kanë ndarë dy të vrarët dhe i qëlluan në kokë, kanë deklaruar dëshmitarët okularë që janë gjendur në kafenenë “Shisha Bar” kanë thënë për “Makfax” dy persona.

Përveç të vrarëve, ka edhe disa të plagosur. Dy të vrarët ndodheshin në një pjesë të veçantë të kafenesë, pra në pjesën e sipërme të godinës, në një zyrë të veçantë, ku i gjeti grupi i armatosur. Ky informacion jozyrtar për momentin nuk mund të konfirmohet pasi nga MPB thonë se po punohet për ngjarjen dhe do të dalin me detaje më vonë. Pa Censurë

Download WordPress Themes FreeDownload WordPress Themes FreeFree Download WordPress ThemesDownload WordPress ThemesZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=download redmi firmwareDownload Premium WordPress Themes Freefree download udemy course