Njihet identiteti i burrit i cili u mbyt në Vardar

Maqedoni

Pas ekspertizës së kryer nga prokuroria, tashmë është identifikuar trupi i pajetë që u gjet në ujërat e Lumit Vardar, në rajonin e Gostivarit.

Rasti u raportua dje në mëngjes pas çfarë policia ngriti hetim dhe e zbuloi trupin e pajetë të gostivarasit 73-vjeçar në afërsi të urës mes Çajles së Vjetër dhe Forinës.

Sipas informacioneve fillestare të policisë, një person përmes telefonit ka lajmëruar se një person është hedhur nga ura e trenit, pas çka trupi është bartur nga ujërat e lumit. Ndryshe, trupi i pajetë është gjetur me lëndime në kokë.

Related posts

Çmimet e produkteve ushqimore, Jovevski: Ndjehet inflacion dhe mungesë e parave

Lideri MK

Enti i Statistikave: Në vitin 2020 më shumë vdekje se në vitin 2019 për 26 për qind

Lideri2 MK

Ahmeti mikpritës, ja si i priti regjistruesit! (Foto)

Lideri2 MK