May 24, 2024
Shqipëri

Nga Beogradi, Grenell në Tiranë, takon Edi Ramën

Ish i dërguari i SHBA-së, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka qëndruar në Tiranë. Ai të dielën ka njoftuar se ka takuar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. “Tregime ngjarjesh gjatë një dreke këtë të diel me mikun dhe kryeministrin shqiptar, Edi Rama – në Tiranën aq të nxehtë”, ka shkruar Grenell në llogarinë e tij në Instagram.