Nesër takohen Zaev dhe Gashi

Kryeministri i vendit Zoran Zaev ka konfirmuar se nesër do të takohet me kryetarin e Alternativës Afrim Gashin.

Takimi do të mbahet në ora 15:30 te Klubi i deputetëve. Gjatë takimit siç është theksuar deri më tani do të diskutohet për përfshirjen eventuale të Alternativës në Qeveri.