LAJMI I FUNDIT/ Tërmeti shkund Shkupin me rrethinë

Maqedoni

Një tërmet është ndjerë para pak minutash në qytetin e Shkupit dhe qytetet përreth.

Tërmeti është ndjerë rreth orës 09:54.

Supozohet se epiqendra e tërmetit është në kufirin me Kosovën dhe Serbinë./zhurnal

Related posts

Pendarovski: Kërkesa e VMRO-DPMNE-së për ndryshimet kushtetuese është joreale

Lideri MK

Gjorçev largohet nga politika

Lideri2 MK

VLEN: Pyesim publikisht nëse janë shpenzuar më shumë se 75 milionë euro për kazino dhe lojëra fati në mandatin e Grubit si zv/kryeministër?

Lideri2 MK