Lajm i Fundit: Aksident në Tetovë, disa persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën e Ilindenit në Tetovë, diku pas orës 21:00. Sipas informatave te para tre persona kanë pësuar lëndime të lehta trupore. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe ka hetuar rastin. Rruga e Ilindenit ne udhëkryqin tek shkolla e mesme e mjekësisë për një kohë mbeti e bllokuar. /Alsat.mk