Maqedoni

Kurti i qetë pas sulmit dhe provokimeve të opozitës

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti nuk ka rene në kurthin provokues të opozitës. Përkundrazi ai është treguar i qetë dhe i relaksuar në Kuvend, ku po vazhdon seanca. Ai ka bë edhe një sefie me deputetin Mefail Bajqonvci.