June 17, 2024
Sport

Krisin grushtat në Tetovë, nuk dihet kush kë e godet (Video)

Vazhdon nervozizmi në terenet sportive në Maqedoninë e Veriut. Incidenti i fundit ka ndodhur në ndeshjen e Ligës së tretë të basketbollit, mes Teteksit dhe Mega Basket, transmeton Lideri.mk.
Tensioni i ndeshjes derbi të kësaj lige në një moment ka dalë nga kontrolli dhe ka filluar rrahje ku nuk meret vesh kush kë po e godet.
Ndeshja ka përfunduar me rezultat 71:65 dhe tani Teteks është barazuar me pikë me Mega Basket duke ndarë vendin e parë.