Festa e “çmendur” e ditëlindjes së Kejvina Kthellës në Dubai me Arta Elezajn (Video)

Modelja shqiptare feston ditëlindjen nesër.
Dhe, ajo ende pa u bërë ora 00:00 ka nisur festën teksa e ftuar është mikja e saj, aktorja, Arta Elezaj.Të dyja, kanë ndarë video dhe fotografi nga ambienti se ku janë duke qëndruar për ta festuar ditëlindjen. Ndërkohë, në videot e publikuara Kejvina dhe Arta shihen duke vallëzuar në bikini dhe teksa ekspozojnë linjat e tyre trupore.I Kejvina Kthella, në storien e saj në Instagram ka ndarë pamje nga dhoma e hotelit e cila shihet e mbushur me trëndafila të kuq.Përveç, Arta Elezajt, Kejvina nuk ka zbuluar se kush është tjetër i ftuar në ditëlindjen e saj dhe në të njëjtën kohë kush qëndron prapa dekorimeve festive.