Është zhdukur djaloshi shqiptar nga Sanxhaku, shpërndajeni!

Ka dy ditë që është zhdukur djaloshi shqiptar nga Sanxhaku, Nusret Deshtanoviq. Shokët, miqtë e familjarët po bëjnë apel për ndihmë në gjetjen e tij, transmeton Lideri.mk.

“Të nderuar vellezër dhe motra, vellai
ynë Nusret Destanoviq ishte pare per
herë të fundit me 08.02.2024 me një veturë golf 4 numër regjistrimi
TT029-MO,rreth orës 02:00 te mëngjesit”, ka shkruar në apelin e saj aktivistja shqiptare në Sanxhak, Amina Nuraj.