June 21, 2024
Showbiz

Dua Lipa publikon këngën e re “Love Again”

Këngëtarja shqiptare po vjen me një këngë të re.

Dua Lipa është njëra ndër femrat shqiptare më të suksesshme të momentit në botën e muzikës ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.Ajo nuk e ka ndalur punën me projekte muzikore e cila tash e disa muaj qëndron në top listat botërore me albumin “Future Nostalgia” duket se nuk po mjaftohet me kaq.I NGJAJSHËMDUA LIPA PUBLIKON KËNGËN E RE “LOVE AGAIN” KËTË TË PREMTEPërmes një fotografie të postuar në Instagramin personal ajo ka zbuluar se po vjen me një këngë të re.Dua publikon këtë të premte (4 qershor) këngën e re me titull “Love Again” dhe për videoklipin e këngës ka vendosur të shndërrohet në ‘palaço’.