Bexheti kritikon Ahmetin: Kryetari, pa të drejtë, mban anën e ministrave

Blerim Bexheti ka mohuar zërat se nga grupi i të pakënaqurve e kanë quajtur kreun e partisë, Ali Ahmetin si diktator.

“Ali Ahmeti, nuk është cak i mospajtimeve tona pavarësisht se ai ka marrë anë dhe mbron ministrat, që për mendimin tim personal është pa të drejtë”, tha mes tjerash Bexheti, përcjell KlanMacedonia.

Përgjigjja e Bexhetit në videon më poshtë!