June 21, 2024
Showbiz

Adelina Tahiri na prezanton me të dashurën maqedonase të vëllaut të saj…

Sot pasdite iu njoftuam që ka festë në familjen e këngëtares Adelina Tahiri.

Ajo fejon vëllain e vetëm, Edmondin i cili jo rrallë herë ka bërë lajm nëpër portale duke pasur edhe fanse pas vetes, përkundër që nuk është fytyrë publike.

E ka qenë vet këngëtarja që ka bërë të ditur detaje të reja.

Partnerja e tij është maqedonase dhe quhet Bisera.

Adelina ka ndarë edhe foton e parë të çiftit.

Të trashëgohen! /Prive.al