July 22, 2024
Showbiz

Pas përfundimit me sukses të operacionit, i dashuri i Adrianës falënderon Zotin me fjalë shqip

Familjarë të aktores dhe deputetes kosovare kanë bërë të ditur se operacioni ka kaluar me sukses.

Pas këtij lajmi të mirë, ka reaguar edhe i dashuri i Adrianës, Keith.

Ai në gjuhën shqipe ka falënderuar Zotin, derisa ka njoftuar se operacioni ka kaluar me sukses.

Aktorja, para dy ditësh njoftoi se pas 9 vitesh i është kthyer tumori në tru, derisa është shprehur e bindur se do ta tejkalojë edhe një herë me sukses këtë sfidë.

Asaj i kanë dal në mbështetje shumë kolegë aktorë, deputet, miq e mijëra njerëz të cilët përmes komenteve të ndryshme në rrjete sociale i kanë uruar shërim të shpejt.