“Jam shqiptare, me gjak kumanovare”! Recitimi rrëqethës i vogëlushes nga Kumanova në ATV (Video)

Videoi nga recitimi i kësaj vogëlushe nga Kumanova me emrin Drenusha Amidi, në studion e ATV, ka mahnitur mbarë publikun dhe është bë virale në rrjetet sociale, shkruan Lideri.mk.
Video është be një ndër më të shikuarat dhe më të pëlqyerat.

Recitalin mund ta përcilni në këtë video: